יום השוקולד העולמי הוא יום אחד בשנה שמתקיים בשביעי ליולי ומוקדש כולו לשוקולד.
היום כולל צריכת שוקולד. יש לא מעט אנשים שמכורים לשוקולד ובשבילם היום הזה הוא חגיגה של ממש.
השוקולד ידוע ביכולותיו הנפלאות, הוא מדכא דיכאון ויש בו חומרים שמשפיעים על המוח בצורה טובה כמובן.
יש אין ספור אנשים שיעשו הכל כדי לטעום את השוקולד המושלם ויהי בחיפוש מתמיד אחריי שוקולדים חדשים.
אם יש לך עסק הקשור בתחום המזון או כזה שקשור בצורה עקיפית למזון, יום השוקולד העולמי הוא בהחלט הזדמנות מאוד טובה כדי לקדם את העסק שלך.

 

נביא כמה דוגמאות לאיך עושים את זה נכון –

תוכלו למכור מוצר שקשור לשוקולד, כזה שמכינים איתו שוקולד, תבניות שוקולד, תבניות לעוגת שוקולד, סיליקון בצורת שוקולד או כל דבר אחר שקשור לשוקולד. מן הסתם, ביום השוקולד הבינלאומי קונים דברים הקשורים לשוקולד וכל המוצרים האלה יכולים להימכר בכמויות ולהגדיל את הרווח של העסק שלכם.

תוכלו לחלק שוקולדים ללקוחות שלכם. שוקולד זה כיף, אין מי שלא אוהב שוקולד, אם תבחרו לחלק שוקולד ביום השוקולד הבינלאומי זה בטוח יביא עוד ועוד לקוחות להגיע לעסק שלכם וימשוך את תשומת הלב של כולם. אנשים ידברו על העסק שלכם בצורה חיובית.

יום השוקולד העולמי

לעשות הנחות על מוצרים הקשורים בשוקולד-

הנחות תמיד גורמות ללקוחות לחזור וביום השוקולד הבינלאומי כדאי לעשות יותר הנחות מבדרך כלל על מוצרים הקשורים לשוקולד, חומרי גלם שאיתם ניתן להכין שוקולד, או מוצרים שבהם מכינים שוקולד כמו למשל תבניות סיליקון.

אם יש לכם אתר לעסק כדאי לפרסם את יום השוקולד הבינלאומי ולהודיע ללקוחות שלכם שיתקיימו הנחות ומבצעים ביום הזה, כך הלקוחות שלכם יוכלו לדעת מראש שזהו יום מיוחד ולתכנן את הביקור אצלכם בעסק או את ההזמנה שהם רוצים לעשות.

כמו כן, כדאי לפרסם ברשתות החברתיות, פייסבוק ואינסטגרם כמה שיותר על היום המיוחד כדי לייצר באז, להגיע לכמה שיותר אנשים ואף לקהל חדש.

תוכלו להכין קמפיין, משווק היטב כמה ימים לפני, אפילו ממומן,  לקראת יום השוקולד הבינלאומי שבתוכו כמובן מפורסם העסק שלכם וכל מה שהוא מציע ביום הזה.

תוכלו לקשט את העסק בבלונים בצבע שוקולד וכך תייצרו עניין סביב המקום, תמשכו קהל צעיר שיעצור אולי לצלם את העסק שלכם, יפיץ אותו ברשתות החברתיות ויתרום לקידומו.

לסיכום, יש אין סוף דברים שתוכלו לעשות ביום המיוחד הזה למען העסק שלכם.

ואם תעשו את זה חכם, תוכלו למנף את היום הזה לטובתכם.

זכרו, יום השוקולד הבינלאומי הוא סיבה לאנשים לצאת מהבית, לקנות שוקולד או מוצרים הקשורים לשוקולד, הוא יום פעיל בקרב הקונים, מבוגרים וילדים כאחד. רק צריך להזכיר להם מבעוד מועד ולגרום להם להגיע אלייכם. לכן, עשו כל מה שביכולתכם ונצלו את ההזדמנות לקידום העסק שלכם.

צריכים עזרה בקמפיין / ברעיונות מחוץ לקופסא? השאירו פרטים או התקשרו ונעשה כל מה שביכולתנו לעזור.