כמה פעמים שמעתם את המונח קידום אורגני? אם אתם בעלי אתר ככל הנראה שמעתם זאת לא רק פעם אחת, אך האם אתם באמת יודעים מה זה אומר? בכדי שתוכלו לממש את מלוא הפוטנציאל שטמון באתר שלכם, אתם תהיו חייבים לבצע קידום אתרים אורגני – כי זוהי אחת הדרכים החשובות והאיכותיות ביותר להשיג גולשים חדשים שלא הכירו את האתר שלכם עד כה.

מה זה בדיוק קידום אורגני? מדובר על תהליך מתמשך שמטרתו העיקרית היא לשפר את דירוג האתר במנועי החיפוש השונים, כאשר מנוע החיפוש המרכזי שאליו שמים לב הוא כמובן גוגל. ככל שהאתר יהיה עם דירוג גבוה יותר, כך יותר גולשים יוכלו להגיע אליו דרך החיפוש – ולפיכך כמות הגולשים שיכנסו לאתר תהיה גדולה במיוחד. מה שאומר יותר לידיים / מכירות.

השקעתם בקידום אורגני? אתם תחזירו את ההשקעה (ROI)

לא מעט אנשים ששמעו לראשונה את הנושא של קידום אורגני טענו כי הם לא מעוניינים להוציא כסף בשלב כל כך מוקדם באתר שלהם. טענה נוספת היא שהאתר איננו רווחי בשלב הזה, ולכן אין להם שום סיבה להוציא כסף החוצה. אך חשוב להבין כי קידום אתרים אורגני מחזיר לכם את ההשקעה שאתם משקיעים בו, בזכות הקידום כמות הגולשים שיכנסו לאתר תהיה גדולה יותר – וכך גם ההכנסה שלכם מהאתר צפויה לגדול גם היא. והכי חשוב, זכרו – זה הנכס האישי שלכם. עדיף שתשקיעו בנכסים שלכם ולא של אנשים אחרים.

קידום אורגני יהיה תקף לאורך תקופת זמן ארוכה

אתם ככל הנראה תרצו שהאתר שלכם יהיה חזק בעניינים לאורך זמן, ובנושא הזה קידום ממומן לא יכול לסייע לכם. הדרך היחידה שבאמצעותה תוכלו להיות בטוחים שהאתר שלכם יהיה חזק בעניינים לאורך זמן היא על ידי קידום אורגני. האפקטיביות של הקידום יכולה להחזיק מעמד שנים, וכך כל הזמן הזה אתם תמשיכו לקבל תנועה של גולשים לאתר שלכם ישירות ממנועי החיפוש השונים – תנועה שלא תפסיק ורק תעלה עם השקעה לאורך זמן.

הגדילו את השווי של האתר שלכם

אתר הוא נכס לכל דבר ועניין, וכך בדיוק אתם צריכים להתייחס אליו. השאיפה שלכם היא כמובן לשבח את הנכס ולהגדיל את השווי שלו בכל הזדמנות, כך ביום מן הימים תוכלו אולי לעשות ממנו אקזיט שלא חלמתם עליו. איך תוכלו להגדיל את השווי של האתר? על ידי קידום אורגני כמובן. ככל שהאתר יהיה מדורג במיקום גובה יותר במנועי החיפוש, כך השווי שלו יגדל בהתאם – ואתם תהיו המרוויחים הגדולים.

תנועה איכותית ישירות לאתר שלכם

המטרה שלכם לכל אורך הדרך היא להשיג תנועה איכותית לאתר, הכוונה היא שהגולשים שיכנסו לאתר יהיו כאלה שבאמת מתעניינים במוצר או בשירות שאתם מספקים. באמצעות קידום אורגני אתם תוכלו לבחור את מילות המפתח שבהם האתר שלכם ידורג גבוה, וכך תוכלו להיות בטוחים כי כל גולש שנכנס לאתר שלכם הוא כזה שמתעניין במוצר או בשירות שאתם מציעים.

מתלבטים? רוצים להבין יותר לעומק? או שאתם נמצאים בחברת קידום אך לא מרוצים מהתוצאות? התקשרו / השאירו פרטים ב- Fantastic Digital ונחזור אליכם עם כל הפרטים ע"י אנשי מקצוע.