אין ספק כי היום הטכנולוגיה העולמית והרשת מפותחים יותר מאי פעם. מרבית האנשים בעולם כיום משתמשים במכשירים סלולריים כדי לצרוך מידע, אין ספק כי חשיבות האפליקציה לעסק היא גבוהה מאוד מבחינה ארגונית ושיווקית.

אפליקציה איכותית לעסק שמתאימה למכשיר הסלולרי מבטיחה קבלת מידע על העסק ושירותים נוספים במהירות וביעילות, כל העסקים המצליחים בארץ ובעולם מחזיקים באפליקציה לעסק שלהם, חלקם שילמו מאות אלפי שקלים עבור האפליקציה לעסק שלהם ולכל עזר מטרה מסוימת.

בניית אפליקציות

אז כמה עולה לפתח אפליקציה?

כיום ניתן למצוא מספר סוגים של אפליקציות, כעת נציג בפניכם את סוגי האפליקציות הנפוצים ביותר ואת המחירים שלהן.

  • אפליקציה היברידית - האפליקציה ההיברידית היא האפליקציה הנפוצה ביותר אצל יזמים שאין להם מספיק תקציב לאפליקציות מסוג אחר, אפליקציה היברידית היא אפליקציה שבה כל המידע נטען בזמן השימוש, כלומר לא ניתן להשתמש באפליקציה ללא גישה לרשת.

היתרון המשמעותי ביותר של אפליקציה היברידית הוא שניתן לפתח בפעם אחת אפליקציה שתתאים גם למכשירי אייפון וגם למכשירי אנדרואיד.

המחיר של בניית אפליקציה היברידית פשוטה נע בין 2,500 שקלים ל- 25,000 שקלים.

המחיר של בניית אפליקציה היברידית ממוצעת נע בין 25,000 שקלים ל- 80,000 שקלים.

המחיר של בניית אפליקציה היברידית מורכבת מ- 80,000 שקלים ומעלה.

 

  • אפליקציה אינטרנטית - כאשר אנחנו מדברים על אפליקציה אינטרנטית כמו למשל: CRM, מערכות חישוב מורכבות, מערכות בהתאמה אישית ועוד... אנחנו למעשה מדברים על אפליקציה שמותאמת גם לדסקטופ וגם למובייל, לא משנה באיזה קונסולה תשתמשו אתם תחוו את חווית המשתמש המלאה של האפליקציה.אפליקציה אינטרנטית אינה נמצאת בחנות האפליקציות. היתרון המשמעותי ביותר של אפליקציה אינטרנטית הוא שניתן לקדם אותה במנועי החיפוש השונים ממש כמו אתר אינטרנט.המחיר של בניית אפליקציה אינטרנטית פשוטה נע בין 2,500 אלף שקלים ל- 10,000 שקלים.
    המחיר של בניית אפליקציה אינטרנטית ממוצעת נע בין 10,000 אלף שקלים ל- 30,000 שקלים.
    המחיר של בניית אפליקציה אינטרנטית מורכבת נע בין 30,000 אלף שקלים ל- 100,000 שקלים.

 

  • אפליקציה מקומית - אפליקציה מקומית היא סוג האפליקציה הפופולרית ביותר כיום אצל החברות הגדולות והמצליחות אך בו זמנית היא גם האפליקציה היקרה ביותר מבין כל הסוגים.

היתרון המשמעותי של אפליקציה מקומית הוא שהיא עובדת גם שהמשתמש אינו מחובר לאינטרנט, ברגע שהמשתמש בוחר להוריד את האפליקציה למכשיר שלו, למעשה הוא מוריד אותה ביחד עם כל הקבצים הקיימים בה, בדרך כלל אפליקציה מסוג זה תשקול כ-80 מגה בייט ויותר.

המחיר של פיתוח אפליקציות מקומיות פשוטות נע בין 40,000 אלף שקלים ל- 80,000 שקלים.

לבניית אפליקציה היברידית / אינטרנטית ואו מקומית ולקבלת הצעת מחיר מסודרת, השאירו לנו הודעה או התקשרו ונשמח לעזור לכם ולהוביל אתכם לדבר הבא!!!

פיתוח אפליקציות